השירותים שלנו

העברה לשדה התעופה – נתב"ג

כל שנה אנחנו מתפלאים שנשבר שיא הנוסעים בנתב"ג כשמאות אלפי נוסעים פוקדים את שדה התעופה, לא רק ביולי – אוגוסט, אלא לאורך כל השנה. מחירי המלונות והצימרים בארץ הופכים ברוב המקרים את הנסיעה לחו"ל למשתלמת ומבוקשת יותר עבור כל מי שרוצה לצאת לנופש. 

נתב"ג הוא שדה התעופה המרכזי של ישראל ונקודת היציאה ממנו לכל העולם. שדה התעופה נמצא במרכז אך מרוחק עבור מיליוני אזרחים שגרים בצפון, בדרום, או באזור ירושלים לדוגמא, ועל מנת להגיע בזמן ולא לאחר לטיסה הם צריכים להזמין שירות הסעה.

הצורך הקריטי להגיע כמה שעות לפני הטיסה גורם לרבים לבחור בישרות המנצח של הסעה מאורגנת לשדה התעופה, כשכל היתרונות נמצאים בסל אחד, כלומר בהסעה אחת: אין צורך לנהוג בזמן מתוח כמו לפני טיסה, אין צורך בהמתנה מייגעת בפקקים או רכבות רחוקות, אין צורך בחיפוש חניה מייגע ויקר, ואין שאלה היכן יאחסנו בדרך למטוס את כל כבודת הטיסה. 

עם SMARBUS תוכלו להזמין נסיעה לנתב"ג בכל יום ובכל שעה 24/7, ליהנות ממחירים אטרקטיביים וידועים מראש, באמצעות אחת מחברות הנסיעה האמינות והטובות בישראל שהמערכת תתאים בדיוק לצרכים שלכם, עם רכב נוח, נהג אדיב והפיכת הזמן שלפני/אחרי הטיסה לזמן איכות עם המשפחה או החברים והחלפת חוויות הדדית. 

הסעת עובדים

כמעסיק אתה אוהב לומר שהעובד הוא בראש מעיינך, אך אם אתה רוצה באמת להעביר את זה לפסים מעשיים, ארגון של הסעת נוסעים מסודרת ודייקנית תהיה האות לכך – שאתה המעסיק האידיאלי. 

הרי אתה לא אוהב לשמוע את התירוץ "איחרנו כי פספסנו את האוטובוס" וגם לא את העובדים הצונחים לכיסא מתנשפים כאילו היו לאחר ריצת מרתון ובכל תחילת בוקר צריכים לעבור התאוששות מחדש מהמרדף הבלתי אפשרי אחר האוטובוסים או הרכבת. מה שצריך באמת - זה עובד שמגיע ברוגע, נח לו בדרך, לא תלוי באמצעי תחבורה ציבורית בלתי צפויים ובעיקר, מכיר לך טובה שאתה דואג לו וחושב עליו.  

עם SMARBUS יוכלו העובדים להתארגן בנינוחות עם הלחץ של הבוקר, לחטוף כמה דקות מנוחה לפני העבודה וכן ,להגיע בזמן, ב-ד-י-ו-ק, כאשר שירות ההסעות כולל גם משמרות לילה או לפנות בוקר, והסעות לכל יעד ברחבי הארץ. 

הסעה לטיול

לראות את הנוף הקסום, להריח את ניחוח הפריחה ולהשתכשך במי הנחל...חלומי! 

כשיוצאים לטיול דואגים לכל הפרטים הקטנים, כדי שההנאה תהיה מושלמת, החל מגחלים לגריל, ציוד לפיקניק בטבע ובירה טובה על הדשא. 

רק מה, הדבר כמעט הכי מעצבן בעולם, זה לתכנן טיול, לצאת לדרך ולגלות שנתקענו, אבל עד הסוף. 

הנהג שהבטיח כי הוא מכיר את ארץ ישראל בעל פה  לא מכיר ממש את המסלול ונכנס כל העת בשבילים נידחים ובלתי ידועים, וזה חוץ מהבוקר העצבני שכנראה עבר עליו וה'ברכות' שהוא מפריח בחלל האוטובוס הדחוס. שלא נדבר על מזגן מקולקל בזמן שהחזאים מכריזים על עוד יום של שרב.  

כן, כן, תתפלאו, אך זו המציאות של לא מעט מטיילים שלא הקדישו זמן לתכנון ההסעה.  

טיול זה הזמן להנות, כמובן, אי אפשר לתת לדברים צדדיים להפר את החוויה הקסומה, ולכן חייבים לדאוג שהחלק הכי חשוב, ההסעה שתביא אתכם למקום ותחזיר אתכם הביתה, תהיה ברמה גבוהה ואמינה.  מוזמנים ליהנות מהטיול כבר מהרגע הראשון  עם     SMARBUSאתר ההסעות האמין והבטוח בישראל, שיעניק לכם טיול חוויתי חסר תקלות, עם זמינות מלאה, מחיר ידוע מראש, נהגים אדיבים, אוטובוסים חדישים וממוזגים וחברה אמינה שעומדת לשירותכם בכל עת כדי לתת את השירות הטוב ביותר. 

לצאת לטיול  זה רק עם SMARBUS! 

הסעה לחתונה

אין כמו הרגע המרגש הזה, שאתם אורזים את עצמכם, את הבגדים החגיגיים וההתרגשות הגדולה – ועולים על ההסעה שתביא אתכם לאולם החתונה. 

אתם מדמיינים כבר את הפרחים, את השולחנות הערוכים בטוב טעם, את הבר הגדוש, אבל כמה חבל שאי אפשר לשקוע בחלומות הקסומים, כי הנהג לא מפסיק לשאול את כתובת היעד  אפילו שכבר אמרתם לו זאת פעמים רבות, ובכלל הוא טוען שסיכמו איתו על פחות אנשים ועל יותר שקט.

מתחשק לכם לרקוד גם בדרך, אבל הנהג צועק 'שקט', הילדה בת השש גילתה כי מסטיק וורוד נדבק לשמלתה הנפוחה והיא מאיימת להטביע את האוטובוס בדמעותיה, במקביל הנהג החליט לנסות דרך קיצור חדשה שגורמת לדרך להתארך בחצי שעה וכשאתם מגיעים  הוא דורש מכם סכום כסף נוסף בשביל שכר הלימוד שלו, אבל אתם נזכרים שאין עליכם מזומן בכלל. 

חתונה של קרובים היא אירוע מרגש למדי שאינו נחגג בכל יום, תנו להתרגשות למלא אתכם, בלי להיות טרודים בסגירת פינות, קחו רכב הסעות באמצעות SMARBUS  עם תשלום ויעד ידועים מראש ובלי הסתבכות של סחיבת מזומנים מיותרת, עם נהג מחברה אמינה ומוכרת שיוביל אתכם בבטחה בדיוק אל האולם ועם שירות אדיב שיאפשר לכם להרגיש את השמחה באוויר ולזמזם לעצמכם באושר. 

תזמינו את רכב ההסעות של SMARBUS, וההתרגשות יכולה להיות שלמה.

הסעה לאירוע

אירוע שקרוב לליבכם מתקרב, ויחד איתו גם ההתארגנות האינסופית שאף פעם לא נגמרת. 

הלו"ז צפוף גם ככה, ואתם טרודים בלסמן וי על כל מה שכתבתם ברשימה. 

ההסעה מצפצפת לכם מלמטה, אתם רוצים כבר להיות בה, כדי לאפשר לעצמכם לנוח מכל ההתארגנות ולהתכונן פיזית ונפשית לקראת האירוע.

הדרך לאירוע זה לא הזמן לנהוג, במיוחד שבחזרה ממנו אולי תהיו אחרי כמה כוסות יין או שתיה חריפה אחרת. גם אוטובוס או רכבת הם לא הפתרון האידיאלי, גם בגלל השעות המאוחרות גם בגלל שההופעה החיצונית שלכם צריכה להישאר חגיגית ומרשימה ואיך תישאר כך כאשר תדחסו באופן בלתי אלגנטי בעליל עם כמות אנשים מכובדת הנוסעת בתחבורה הציבורית? 

הרבה השקעתם בשביל להראות באירוע במיטבכם, בשביל שההשקעה תהיה ניכרת,  אתם צריכים לדאוג שהדרך לאירוע תאפשר לכם להגיע כמו שאתם, והרבה יותר מזה. 

סמנו וי על הבחירה הטובה והנכונה שתאפשר לכם להגיע ברוגע, עם SMARBUS הדרך תעבור בנוחות מרבית, עם אוטובוסים חדישים וממוזגים, נהגים אדיבים שיעניקו לכם את השקט שלכם והאפשרות להעברת חוויות מוקדמת וחברה אמינה ומוכרת שזמינה לשירותכם בכל עת

עם SMARBUS, עול הדרכים ירד מכם, אתם יודעים כי יש מי שינהיג אתכם כמו שצריך ויכולים להתפנות לדברים החשובים באמת.

Smarbus
Enable registration in settings - general